VIDEOOBHLIADKA...

...je ako voňavý kvet na lúke lákajúci všetky včely z okolia

 

Kvalitná a profesionálne spracovaná VIDEOOBHLIADKA je v dnešnej dobe najúčinnejší spôsob, ako prezentovať predávanú nehnuteľnosť a ako sa odlíšiť v mori plnom obyčajných inzerátov s fotkami.

Kedysi boli inzeráty iba v písanej forme. Záujemca nemal ani tušenie, ako nehnuteľnosť vyzerá a čo ho vlastne čaká na prehliadke. Svoju prvú predstavu si vytvoril na základe popisu nehnuteľnosti v inzeráte.

Neskôr sa k písanému textu pridali aj fotografie, z ktorých si už záujemca vie, aspoň z časti, utvoriť predstavu o nehnuteľnosti. Dnes je už samozrejmosťou inzerát s popisom a fotkami, takže ak hľadáte nehnuteľnosť a narazili by ste na inzerát bez fotiek, pravdepodobne by ste na neho ani neklikli, že?

free_ vecsie_youtube-256.png

V dnešnej mediálnej dobe je VIDEO všade, kde sa človek obzrie. Kto by dnes pozeral televízne noviny, keby sme pri každej téme pozerali iba na ukecaného moderátora a nebola by natočená reportáž s VIDEOM (o obsahu radšej nehovorme ☺)? Koľko videí si denne pozriete na Facebooku? Radšej čítate články alebo pozeráte videá?

V oblasti inzerovania realít je však VIDEO veľmi málo využívané. 95% maklérov VIDEO nikdy nenatočilo, lebo to nevedia. A aj keby to vedeli, tak to nerobia, lebo pokiaľ tú istú nehnuteľnosť predávajú ďalší piati makléri a ani jeden z nich nemá istotu, že ju predá práve on, tak určite nebude investovať svoj čas a peniaze do VIDEA a nakoniec možno predá konkurencia. Túto službu je možné poskytnúť len pri výhradnom zastúpení, pretože natočiť kvalitnú a profesionálnu VIDEOOBHLIADKU zameranú na prednosti nehnuteľnosti nie je vôbec jednoduché a zaberie to veľa času. Ale efekt je neuveriteľný. 

Ak sa však nájde medzi všetkými fotoinzerátmi VIDEO, skôr upúta záujemcu, určite si ho pozrie, a to je presne to, čo potrebujeme. Lebo naše VIDEO je natočené tak, aby v ňom zanechal takú hlbokú stopu, že si kľudne už potom môže pozerať ostatné inzeráty ale aj tak sa vráti nakoniec k nám. VIDEOM nastavíme latku tak vysoko, že práve naša nehnuteľnosť bude pre záujemcu na vrchole rebríčka a v konečnom dôsledku bude medzi ponukami, medzi ktorými sa bude záujemca rozhodovať.

Tento nedostatok som si uvedomoval, a preto som sa o tvorbu VIDEOOBHLIADOK začal zaujímať a v praxi som zistil, že je to neuveriteľne silný marketingový nástroj, ktorý:

  1. niekoľkonásobne skracuje dobu predaja,
  2. umožňuje nám podať informáciu potenciálnemu kupujúcemu tak ako chceme, aby ju vnímal.

Pre klientov, ktorí sa rozhodnú pre spoluprácu so mnou, poskytujem túto službu, ktorá jednoznačne odlišuje ich nehnuteľnosť od všetkých ostatných a výrazne zvyšuje rýchlosť predaja. Zrazu vaša nehnuteľnosť nie je len jednou z mnohých, ale vyčnieva z radu a láka pozornosť kupujúcich ako ten spomínaný kvet v nadpise.

Video má hneď niekoľko veľmi významných BENEFITOV

  • Video vašej nehnuteľnosti si pozrie v priemere 10 záujemcov denne, vďaka kvalitnému zdieľaniu - zvládli by ste taký počet fyzických obhliadok za deň?
  • Odbúra "realitných turistov - inšpirátorov" - nikdy vašu nehnuteľnosť nekúpia, len vás oberú o čas.
  • Záujemca si video pozrie nezávisle od vašich časových možností - dokonca aj keď spíte!
  • Dá vám lepšiu vyjednávaciu pozíciu.
  • Na fyzickú obhliadku príde kupujúci, nie záujemca.
  • LOKALITA je pri nehnuteľnosti to NAJdôležitejšie a videom ju odprezentujeme dokonale.

A to nie je všetko. Zavolajte mi a budete prekvapení, čo sa dá s videom vašej nehnuteľnosti dokázať. Vaša konkurencia zostane ďaleko za vami.

Ak plánujete predaj svojej nehnuteľnosti, tak ma neváhajte kontaktovať a z vašej nehnuteľnosti spravím "voňavý kvet lákajúci všetky včely v okolí."

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci