SPOLUPRÁCA SO MNOU

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté !

 

 

 

Vysokú prioritu dávam PRÍPRAVE NA PREDAJ preto najväčšiu časť našej komunikácie zaberú práve kroky ešte PRED samotným spustením inzercie Vašej nehnuteľnosti.

V najbližších riadkoch Vám priblížim, ako prebieha spolupráca so mnou a čo môžete očakávať od nášho stretnutia.

TOP kópia PNG Ľavá.png

 

1. NEZÁVÄZNÉ STRETNUTIE PRIAMO NA NEHNUTEĽNOSTI

Úplne prvým krokom je nezáväzné stretnutie priamo na nehnuteľnosti, ktorá má byť predmetom predaja (samozrejme v čase Koronavírusu za dodržania prísnych hygienických opatrení). Je vrcholne neprofesionálne, neetické a laxné ponúkať nehnuteľnosť, ktorú maklér ani nevidel - áno, aj takí sú.

Od prvého kontaktu s nehnuteľnosťou na ňu pozerám očami kupujúceho, ako ju bude vnímať, ako na neho bude pôsobiť v čom bude vidieť pozitíva a čo bude naopak vnímať ako negatívum, aby sme sa vedeli pripraviť na jeho reakcie.

Zároveň spoznám Vaše potreby, dôvody predaja, priority, ciele a detailne Vám predstavím spôsob mojej práce, čo a ako spravím preto, aby som Vašu nehnuteľnosť predal za čo najlepšiu cenu a v čo najkratšom čase a ukážem Vám prečo je pre Vás výhodné spolupracovať práve so mnou.

 

2. KOMPLEXNÁ KONKURENČNÁ ANALÝZA TRHU

Po prvotnej detailnej inšpekcii nehnuteľnosti nasleduje veľmi dôležitá časť prípravného procesu na predaj samotný a síce KOMPLEXNÁ KONKURENČNÁ ANALÝZA TRHU.

V tomto kroku detailne spoznám konkurenciu, koľko konkurenčných nehnuteľností je aktuálne na trhu, kde sa nachádzajú, v akom sú stave, či vôbec sú konkurenciou a ak áno ako silnou konkurenciou sú v porovnaní s Vašou nehnuteľnosťou.

Na základe tejto analýzy následne nastavíme predaj tak, aby sme skutočne predávali našu nehnuteľnosť a nepomáhali predávať cudziu. Je dôležité, aby sa potenciálny kupujúci rozhodol zaujímať a nakoniec kúpiť Vašu nehnuteľnosť, nie konkurenčnú.

Všetky tieto údaje sú iba časťou informácii, ktoré následne použijem k čo najpresnejšiemu určeniu maximálnej možnej, avšak zároveň reálnej trhovej a konkurencieschopnej predajnej ceny nehnuteľnosti.

Tu sa trochu zastavím... 

...možno sa práve čudujete, prečo a načo je potrebná toľká "diagnostika." Veď  stačí, keď nafotím a dám na internet. 

Vysvetlím to otázkou. Myslíte si, že napríklad Peťo SAGAN by vyhrával preteky bez dôkladnej prípravy, bez dôkladnej analýzy súpera ... ? Predaj nehnuteľnosti je tiež pretekom. Ja predávam každú nehnuteľnosť ako svoju vlastnú a chcem vyhrávať. Chcem z predaja vyťažiť maximum. Vy chcete vyhrávať tiež? Tak to si budeme rozumieť a sme na najlepšej ceste k úspešnému predaju.

 

3. FINÁLNE STRETNUTIE (alebo telefonická / emailová komunikácia)

Následne si dohodneme druhé stretnutie (telefonát), kde Vám predložím aktuálny odhad predajnej ceny s odôvodnením, reálnymi konkurenčnými ponukami a návrhom individuálnej predajnej stratégie.

Ak sa zhodneme, dohodneme si podmienky spolupráce i výšku mojej odmeny, ktorú dostanem po zrealizovaní obchodu a pustím sa do práce ...

 

 

 

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Zavolajte mi. Na KONZULTÁCII ZDARMA Vám ukážem ako maximalizujem profit svojich klientov ja. Ak Vám bude dávať zmysel spolupráca pri predaji, preberieme aj jej detaily. Ak nie, ZDARMA získate detailný návod AKO NA ÚSPEŠNÝ PREDAJ.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci