WEB top foto 1200 x 300.png

Služby PREDAJA / PRENÁJMU nehnuteľnosti

businessman-showing-the-changes-in-the-report.jpg

Ako to prebieha ...

Poskytnutiu akejkoľvek realitnej služby predchádza prvotná, nezáväzná a bezplatná návšteva, inšpekcia a analýza nehnuteľnosti, analýza dôvodov predaja / prenájmu, potrieb a predstáv vlastníka.

Rovnako ZDARMA Vám ukážem čo je potrebné spraviť pre predaj, či prenájom, ktorého výsledkom bude Váš maximálny profit, v minimálnom čase

Prečítajte si ako prebieha SPOLUPRÁCA SO MNOU

K dohode na spoločnej spolupráci dochádza až keď Vám to dáva zmysel a po vzájomnom odsúhlasení stratégie predaja pre Vás zabezpečím ...

 

PROFESIONÁLNA PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálnou prezentáciou ukážem záujemcom "ako na podnose" všetky pozitíva Vašej nehnuteľnosti, čím zabezpečím jej vysokú dôveryhodnosť a tým usmerním nákupné rozhodnutia záujemcov priamo k Vám nie ku konkurencii.

 • FOTO stagging - príprava nehnuteľnosti na prezentáciu a predaj samotný je extrémne prínosná
 • PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE - príjemné fotografie v dobrom rozlíšení a s vysokou výpovednou hodnotou sú základom dobrej prezentácie. Emócia predáva. Niet čo dodať.
 • Videoobhliadka - ešte viac emócii, ešte viac informácii, ešte lepší zážitok z nehnuteľnosti ... ešte ľahšie nákupne rozhodnutie
 • 3D Pôdorys - na základe fyzického zamerania nehnuteľností (alebo poskytnutého pôdorysu) pripravím 3D model Vašej nehnuteľnosti so skutočnými rozmermi, čo je dôležitou súčasťou rozhodovania záujemcu s ohľadom na jeho priestorové potreby
 • VIZUALIZÁCIA - Vizualizácia nehnuteľnosti PRED a PO rekonštrukcii je v prípade staršej nehnuteľnosti silným prezentačným nástrojom so značným prínosom
 • DRON Foto - pohľad na nehnuteľnosť z vláčej perspektívy podá záujemcovi detailný obraz o tvare pozemku, umiestnení stavby, úžitkovej, či relaxačnej časti ...
 • Zakreslenie inžinierskych sietí - pre potreby kvalitnej prezentácie s veľkou informačnou hodnotou (obzvlášť pri pozemkoch) pre záujemcu zabezpečím vyjadrenia všetkých relevantných inštitúcii k priebehu ich sietí a ich zakreslenie do inzercie.
 • UPI - Územno - plánovacia informácia je základným dokumentom pre nákupné rozhodnutie záujemcu. Preto ho zabezpečujem ku každému pozemku, či nehnuteľnosti určenej na rekonštrukciu v mojej ponuke.
 • Inzercia - efektívny a správne zvolený text inzercie poskytne záujemcovi relevantné informácie v maximálnom rozsahu bez butnosti dopytovania, čo k nám nasmeruje správnych záujemcov.

 

MASÍVNA PROPAGÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Cielenou a masívnou propagáciou dostanem nehnuteľnosť k niekoľko násobne väčšiemu počtu tých správnych záujemcov a hlavne skôr ako si ju nájdu sami.

 • Efektívny ONLINE marketing - vašu nehnuteľnosť inzerujem vo veľkom. Preto ma má google rád a záujemcom ju ukazuje medzi prvými.
 • Inzercia v ANGLICKOM jazyku - kde je to vhodné beží súbežne slovenská i anglická verzia inzercie
 • Inzercia v ZAHRANIČÍ - inzerciou na zahraničných portáloch (HU, CZ, PL, DE) v príslušných jazykových mutáciach jednotlivých krajín, zabezpečím jednoduchú dostupnosť Vašej nehnuteľnosti aj pre zahraničnú klientelu
 • 170 maklérov - moja forma spolupráce mi umožňuje do predaja Vašej nehnuteľnosti zapojiť všetkých lokálnych (PO, KE, SB) maklérov, čím sa násobí možnosť rýchlejšieho predaja = Z mojej "konkurencie" robím spolupracovníkov a pozývam ich do spolupráce = Vaša nehnuteľnosť je inzerovaná cezo mňa, no reálne ju predávajú všetci makléri naraz (neinzerujú, posielaju moju inzerciu svojim klientom).
 • Lokálny marketing -  pre ešte efektívnejšiu propagáciu je informácia o predaji / prenájme distribuovaná v okolí nehnuteľnosti.
 • Migrácia klientov - viem zabezpečiť a nasmerovať migráciu záujemcov o kúpu iných nehnuteľností k tej Vašej
 • Google a Facebook reklama - Samozrejmosťou je cielená reklama Vašej nehnuteľnosti na Facebooku a Googli s tzv. Retargetingom = opakovaným zobrazovaním záujemcom, ktorí si aspoň raz pozreli ponuku = doslova ich prenasleduje a pripomína sa po dobu 30 dní.

 

SÚVISIACE SLUŽBY

S kvalitnou realitnu službou súvisia aj  ...

 • Právne služby - Zmluvná dokumentácia? Katastrálne konanie? Predkupné právo štátu, či spoluvlastníkov? Národná kultúrna pamiatka? Dohliadnem na všetko.
 • Finančné služby - Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami zabezpeči Vášmu kupujúcemu peniaze aj keď nemá alebo nechce použiť vlastné.
 • Poistenie - na jednom mieste vyriešim potreby poistenia nehnuteľnosti, zariadenia, zodpovednosti za škodu .... pre Vás, či Vášho kupujúceho alebo nájomcu.
 • Doplnkové služby - vďaka overenej spolupráci s profesionálmi viem zabezpečiť rýchle a kvalitné služby geodeta, znalca, či iného špecialistu.
 • Správy o predaji - Pravidelná komunikácia s vlastníkom o stave predaja, či prenájmu je u mňa štandardom. Kvalitná informovanosť je základom dobrej spolupráce.
 • Popredajné služby - Asistencia pri prehlásení energií na nového vlastníka, inštrukcie k popredajným úkonom a ohlasovacím povinnostiam.

 

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Zavolajte mi. Na KONZULTÁCII ZDARMA Vám ukážem ako maximalizujem profit svojich klientov ja. Ak Vám bude dávať zmysel spolupráca pri predaji, preberieme aj jej detaily. Ak nie, ZDARMA získate detailný návod AKO NA ÚSPEŠNÝ PREDAJ.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci