WEB top foto 1200 x 300 Podnikatelia.png

REALITNÉ SLUŽBY PRE PODNIKATEĽOV

businessman-showing-the-changes-in-the-report.jpg

Podnikatelia sú najvyťaženejší a najzodpovednejší ľudia na svete. Každý dobrý podnikateľ vie, že deň má 24 hodín a na efektívnosti využitia tohto času priamo úmerne záleží úspech firmy.

Preto činnosti, ktoré priamo nesúvisia s podnikaním deleguje na profesionálov, ktorí ich dokážu urobiť lepšie, kvalitnejšie, rýchlejšie a ktorí mu ušetria čas a zarobia peniaze.

Jednou z činnosti, ktorá uberá podnikateľovi čas venovaný rozvoju firmy je predaj, prenájom, vyhľadávanie či kúpa nehnuteľností.

A to je jeden z hlavných dôvodov prečo spolupracujú so mnou a využívajú moje služby pri PREDAJI / PRENÁJME nehnuteľnosti alebo pri KÚPE / VYHĽADÁVANÍ nehnuteľnosti.

 "Človek, ktorý pracuje celý deň, nemá čas na zarábanie peňazí." (John D. Rockefeller)

Vyberte si s čím Vám pomôžem ...

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.