WEB top foto 1200 x 300 Podnikatelia.png

Služby PREDAJA / PRENÁJMU nehnuteľnosti

businessman-showing-the-changes-in-the-report.jpg

 

Poskytnutiu akejkoľvek realitnej služby predchádza prvotná, nezáväzná a bezplatná návšteva, inšpekcia a analýza nehnuteľnosti, analýza dôvodov predaja / prenájmu, potrieb a predstáv vlastníka.

Až po vzájomnom odsúhlasení stratégie predaja dochádza k dohode na spoločnej spolupráci na projekte, pre ktorý zabezpečím ...

 

PROFESIONÁLNA PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálnou prezentáciou ukážem záujemcom "ako na podnose" všetky pozitíva Vašej nehnuteľnosti, čím zabezpečím jej vysokú dôveryhodnosť a tým usmerním nákupné rozhodnutia záujemcov priamo k Vám nie ku konkurencii.

 • Kvalitné FOTOGRAFIE nehnuteľnosti - príjemné fotografie v dobrom rozlíšení a s vysokou výpovednou hodnotou sú základom dobrej prezentácie
 • EN/SK Videoobhliadka - V prípade nehnuteľnosti s potenciálom zahraničnej klientely vyhotovím video obhliadku nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy + interiér stavieb s komentárom aj v Anglickom jazyku - štandard vyžadovaný zahraničnými klientmi.
 • 3D Pôdorys - na základe fyzického zamerania nehnuteľností (alebo poskytnutého pôdorysu) pripravím 3D model Vášho objektu so skutočnými rozmermi a výškami, čo je dôležitou súčasťou rozhodovania záujemcu s ohľadom na priestorové potreby jeho podnikania.
 • DRON Foto - pohľad na objekt z vláčej perspektívy podá záujemcovi detailný obraz o rozmiestnení stavieb, komunikácii, parkovacích a manipulačných plôch a prístupových ciest.
 • Zakreslenie inžinierskych sietí - pre potreby kvalitnej prezentácie s veľkou informačnou hodnotou (obzvlášť pri pozemkoch) pre záujemcu zabezpečím vyjadrenia všetkých relevantných inštitúcii k priebehu ich sietí a ich zakreslenie do inzercie.
 • UPI - Územno - plánovacia informácia je základným dokumentom pre nákupné rozhodnutie záujemcu. Preto ho zabezpečujem ku každému pozemku, či nehnuteľnosti určenej na rekonštrukciu v mojej ponuke.
 • Inzercia - efektívny a správne zvolený text inzercie poskytne záujemcovi relevantné informácie v maximálnom rozsahu bez butnosti dopytovania, čo k nám nasmeruje správnych záujemcov.

 

MASÍVNA PROPAGÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Cielenou a masívnou propagáciou dostanem nehnuteľnosť k niekoľko násobne väčšiemu počtu tých správnych záujemcov a hlavne skôr ako si ju nájdu sami.

 • Inzercia v ANGLICKOM jazyku - kde je to vhodné beží súbežne slovenská i anglická verzia inzercie
 • Inzercia v ZAHRANIČÍ - inzerciou na zahraničných portáloch (HU, CZ, PL, DE) v príslušných jazykových mutáciach jednotlivých krajín, zabezpečím jednoduchú dostupnosť Vašej nehnuteľnosti aj pre zahraničnú klientelu
 • 170 maklérov - moja forma spolupráce mi umožňuje do predaja Vašej nehnuteľnosti zapojiť všetkých lokálnych (PO, KE, SB) maklérov, čím sa násobí možnosť rýchlejšieho predaja = Z mojej "konkurencie" robím spolupracovníkov a pozývam ich do spolupráce = Vaša nehnuteľnosť je inzerovaná cezo mňa, no reálne ju predávajú všetci makléri naraz (neinzerujú, posielaju moju inzerciu svojim klientom).
 • 3000 lokálnych a 1500 slovenských firiem -  pre ešte efektívnejšiu propagáciu je informácia o predaji / prenájme zasielaná priamo firmám emailom.
 • Migrácia klientov - nakoľko sa komerčným nehnuteľnostiam venujem v prevažnaj miere, viem k Vám migrovať aj záujemcov z iných nehnuteľností
 • Google a Facebook reklama - Samozrejmosťou je cielená reklama na Facebooku a Googli s tzv. Retargetingom = opakovaným zobrazovaním záujemcom, ktorí si aspoň raz pozreli ponuku = doslova ich prenasleduje a pripomína sa po dobu 30 dní.

 

SÚVISIACE SLUŽBY

S kvalitnou realitnu službou súvisia aj  ...

 • Právne služby - Zmluvná dokumentácia? Katastrálne konanie? Predkupné právo štátu, či spoluvlastníkov? Národná kultúrna pamiatka? Dohliadneme na všetko.
 • Finančné služby - Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami zabezpeči Vášmu kupujúcemu peniaze aj keď nemá alebo nechce použiť vlastné.
 • Poistenie - na jednom mieste vyriešim potreby poistenia nehnuteľnosti, zariadenia, zodpovednosti za škodu .... pre Vás, či Vášho kupujúceho alebo nájomcu.
 • Doplnkové služby - vďaka overenej spolupráci s profesionálmi viem zabezpečiť rýchle a kvalitné služby geodeta, znalca, či iného špecialistu.
 • Správy o predaji - Pravidelná komunikácia s vlastníkom o stave predaja, či prenájmu je u mňa štandardom. Kvalitná informovanosť je základom dobrej spolupráce.

 

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Zavolajte mi a na osobnom, či ONLINE stretnutí preberieme detaily našej budúcej spolupráce

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.