EXPERT NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ  

 v PREŠOVE a okolí 

 

 PROFESIONÁL vo vašich službách 

 

PLÁNUJETE PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI?

CHCETE POZNAŤ JEJ AKTUÁLNU CENU?

 

Do formulára vypíšte potrebné údaje. Čo najpodrobnejšie opíšte technický stav Vašej nehnuteľnosti vrátane adresy, čísla listu vlastníctva, rozlohy, počtu izieb, poschodia, stavu a rozsahu rekonštrukcie ... Po obdržaní Vám v rámci svojich časových možnosti v čo najkratšom čase zašlem BEZPLATNÝ odhad aktuálnej ceny Vašej nehnuteľnosti.

 

BEZPLATNÝ odhad ceny nehnuteľnosti ONLINE

TOP kópia PNG Ľavá s PODPISOM malá2.png

E-BOOK

Chystáte sa predávať nehnuteľnosť? Tak vedzte, že každá podobná nehnuteľnosť je vašou KONKURENCIOU, ktorá však robí 5 zásadných chýb, čo bráni jej predaju.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.