EXPERT NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ  

 v PREŠOVE, KOŠICIACH a okolí 

 

 PROFESIONÁL vo vašich službách 

VLADIMÍR SABOL

"Pomáham majiteľom predať ich nehnuteľnosti komfortne, odborne, bezpečne a za maximálnu možnú cenu. Každú nehnuteľnosť predávam ako svoju vlastnú a nepoznám slová NEDÁ SA"

Obchodu s nehnuteľnosťami sa venujem už od roku 2012 a stal sa mojou vášňou.

Mojím poslaním je využiť získané zručnosti a nadobudnuté skúsenosti v realitnom biznise pre maximalizáciu profitu mojich klientov.

Vďaka dôkladnej príprave, skvelej prezentácii a masívnej propagácii nehnuteľností zabezpečujem svojim klientom maximálny zisk v čo najkratšom čase.

Konkurenčná analýza, odhad ceny a nastavenie stratégie na základe potrieb klientov je samozrejmosť. Vzťahy s klientami utužujem pravidelnou interakciou s dôrazom na dosiahnutie spoločného cieľa.

Mojou zodpovednosťou je profesionálna starostlivosť o Vašu nehnuteľnosť.

MOJA FILOZOFIA

Volám sa Vladimír Sabol a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na prešovskom realitnom trhu sa pohybujem od roku 2012, spočiatku ako obchodník realitného centra Kingreal a v roku 2017 som založil vlastnú realitnú spoločnosť 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Prešove a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 8. rok a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto...

...moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Klienti si na mne vážia najviac to, že pracujem výlučne s reálnymi faktami, preto odomňa nečakajte žiadne "medové motúzy". Mám za to, že vlastník nehnuteľnosti sa má rozhodovať na základe reálnych skutočností, nie prikrášlených želaní.

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý v podstate urobí to čo Vy, teda pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti.

 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Zavolajte mi alebo kliknite na zelené tlačítko a ja Vám ZDARMA vyhotovím konkurenčnú analýzu a poskytnem odporúčania k úspešnému predaju nehnuteľnosti 

Vašu nehnuteľnosť nebudem predávať. PREDÁM JU!

TOP kópia PNG Ľavá s PODPISOM malá2.png

E-BOOK

Chystáte sa predávať nehnuteľnosť? Tak vedzte, že každá podobná nehnuteľnosť je vašou KONKURENCIOU, ktorá však robí 5 zásadných chýb, čo bráni jej predaju.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.