CHYSTÁTE SA NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI?

Kontaktujte ma

Úvodnú nezáväznú odbornú konzultáciu poskytujem ZADARMO

Čo obsahuje KONZULTÁCIA?

Nezáväznú INŠPEKCIU nehnuteľnosti, KONKURENČNÚ ANALÝZU a ODPORÚČANIA ZDARMA

Pri prvotnej návšteve spoznám Vašu nehnuteľnosť z pohľadu kupujúceho, zistím jej silné a slabé stránky a limity, spoznám Vaše potreby, dôvody predaja a priority, následne vyhotovím analýzu konkurenčných ponúk a odporučenie optimálneho riešenia Vašej konkrétnej situácie s ohľadom na Vaše ciele a priority.

Zároveň Vám ukážem rozdiel v tom čo sa bude diať s Vašou nehnuteľnosťou ak ju budete predávať Vy, ak do predaja zapojíte viac realitných kancelárií naraz a čo sa bude diať ak do predaja vstúpim ja.

Ak Vám to bude dávať zmysel dohodneme sa na spolupráci, ak nie získate množstvo hodnotných informácií pre vlastný predaj.

 

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Zavolajte mi. Na osobnom stretnutí Vám ZDARMA ukážem ako maximalizujem profit svojich klientov ja. Ak Vám bude dávať zmysel spolupráca pri predaji preberieme aj jej detaily. Ak nie, ZDARMA získate detailný návod AKO NA ÚSPEŠNÝ PREDAJ.

Preferujete e-mail? Pošlite mi správu ...

Kontaktné informácie

Vladimír Sabol
Budovateľská 63/A, 080 01 Prešov

0940 708 291
info@vladimirsabol.sk

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci