EXPERT NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ  

 v PREŠOVE, KOŠICIACH a okolí 

 

 PROFESIONÁL vo vašich službách 

 

CHYSTÁTE SA NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI?

Kontaktujte ma

Úvodnú nezáväznú odbornú konzultáciu poskytujem ZADARMO

Čo obsahuje KONZULTÁCIA?

Nezáväznú INŠPEKCIU nehnuteľnosti, KONKURENČNÚ ANALÝZU a ODPORÚČANIA ZDARMA

Pri prvotnej návšteve spoznám Vašu nehnuteľnosť z pohľadu kupujúceho, zistím jej silné a slabé stránky a limity, spoznám Vaše potreby, dôvody predaja a priority, následne vyhotovím analýzu konkurenčných ponúk a odporučenie optimálneho riešenia Vašej konkrétnej situácie s ohľadom na Vaše ciele a priority.

Zároveň Vám ukážem rozdiel v tom čo sa bude diať s Vašou nehnuteľnosťou ak ju budete predávať Vy, ak do predaja zapojíte viac realitných kancelárií naraz a čo sa bude diať ak do predaja vstúpim ja.

Ak Vám to bude dávať zmysel dohodneme sa na spolupráci, ak nie získate množstvo hodnotných informácií pre vlastný predaj.

 

DOHODNITE SI KONZULTÁCIU

Vyplňte nasledujúci formulár alebo mi zavolajte na 0940 708 291 a dohodneme si termín konzultácie, ktorý Vám bude vyhovovať.

Kontaktný formulár

Kontaktné informácie

Vladimír Sabol
0940 708 291
info@vladimirsabol.sk

TOP kópia PNG Ľavá s PODPISOM malá2.png

E-BOOK

Chystáte sa predávať nehnuteľnosť? Tak vedzte, že každá podobná nehnuteľnosť je vašou KONKURENCIOU, ktorá však robí 5 zásadných chýb, čo bráni jej predaju.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.