PLÁNUJETE PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI?

Správna predajná cena je základným a kľúčovým faktorom pre úspešný predaj. Ak je príliš nízka pripravujete sa o peniaze. Ak je príliš vysoká posielate záujemcu nakúpiť u konkurencie.

CHCETE POZNAŤ SPRÁVNU CENU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI?

hodnota-nehnutelnosti.jpeg

Do formulára vypíšte potrebné údaje. Čo najpodrobnejšie opíšte technický stav Vašej nehnuteľnosti vrátane adresy, čísla listu vlastníctva, rozlohy, počtu izieb, poschodia, stavu a rozsahu rekonštrukcie ... Po obdržaní Vám v čo najkratšom čase zašlem BEZPLATNÝ odhad aktuálnej ceny Vašej nehnuteľnosti.

BEZPLATNÝ odhad ceny nehnuteľnosti ONLINE

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci