Garsónka verzus 1 izbový byt.jpg

 

Súčasná situácia na realitnom trhu praje skôr kúpe nehnuteľnosti ako jej prenájmu. Nie div, že mnohí zvažujete kúpu nového bytu. Aký si ale vybrať? Prezeráte garsónku alebo je to už jednoizbový byt? Nemusíte poznať odpovede na všetky otázky. O tom, ako vybrať byt vám vždy poradí seriózny realitný maklér.

Povinnosti po kúpe a predaji bytu.jpg

Kúpili ste alebo predali nehnuteľnosť v roku 2022? Poznáte Vaše povinnosti po jej predaji, či kúpe?

V prvom rade mi dovoľte zablahoželať Vám k úspešnému obchodu. No podpisom kúpnej zmluvy a zmenou vlastníka nehnuteľnosti v katastri to nekončí. Ako predávajúci, tak aj kupujúci má ešte niekoľko ďalších povinností. Všetko podstatné sa dozviete v nasledujúcich riadkoch ...

24210-domcek-euro-hypoteka-peniaze-clanokW.jpg Ako predať byt, dom, či pozemok

Ako predať byt, dom, či pozemok za čo najlepšiu cenu a ideálne čo najskôr?

Môžte si byť istí, že túto otázku si na 100 % kladie KAŽDÝ majiteľ bytu (alebo inej nehnuteľnosti). A rovnako 100 % z nich by aj radi poznali odpoveď. No len úplne minimálne percento sa snaží nájsť odpoveď na túto otázku aktívne. Ostatní, z rôznych, pre mňa nepochopiteľných príčin, pri predaji postupujú podľa všeobecne zaužívaných, no nesprávnych dogiem.

postup pri predaji 945x380.jpg Postup pri predaji nehnuteľnosti

Poznať postup pri predaji nehnuteľnosti je veľmi dôležitá vec.

Žiaľ, veľa majiteľov nehnuteľností si myslí, že taký predaj nehnuteľnosti nemôže byť nič ťažké, že to zvládnu aj sami a tak sa bez akýchkoľvek skúsenosti, či znalostí (alebo s úplne minimálnymi) púšťajú do predaja vlastnej strechy nad hlavou, či pozemku po rodičoch v hodnotách niekedy presahujúcich aj 100 000 EUR.

Investovanie-2-2048x1024.jpg

 

Stanovenie investičných kritérií je nevyhnutné, aby ste svojimi investičnými nákupmi smerovali k vášmu cieľu. Tieto kritériá vám umožnia odstrániť emócie z rozhodovacieho procesu: ak nehnuteľnosť nespĺňa vaše kritériá, jednoducho ju nekúpite a hľadáte ďalšiu príležitosť.

 

Chcete PREDAŤ alebo PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Zavolajte mi. Na KONZULTÁCII ZDARMA Vám ukážem ako maximalizujem profit svojich klientov ja. Ak Vám bude dávať zmysel spolupráca pri predaji, preberieme aj jej detaily. Ak nie, ZDARMA získate detailný návod AKO NA ÚSPEŠNÝ PREDAJ.

 ”Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Vladimírom Sabolom. Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečene. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky :-)“ 

Ing. Dedina Miroslav kupujúci

Dobrý deň. Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup pána Sabola Vladimíra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti PROFI REALITY Sabol veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Manželia Kočišoví predávajúci